Postcrossing uses cookies to help deliver its services. By using this website, you agree to its use of cookies. Learn more.

About Postcrossing

Learn all about Postcrossing.


Проект

Мета проекту - дозволити людям отримувати листівки з усього світу, безкоштовно. Тобто практично безкоштовно! Основна ідея така: якщо ви вiдсилаєте листівку, то отримаєте як мінімум одну натомість від випадкового посткросера з якогось куточка земної кулі.

Навіщо? Тому що, окрім авторів проекту, є велика кількість людей, яким приносить задоволення отримувати паперову реальну пошту.
Сюрприз у вигляді листівки з якихось екзотичних місць (про багато із яких ви, можливо, навіть і не чули) дозволить перетворити вашу поштову скриньку на скриньку з сюрпризами - хіба комусь це не сподобається?


 

Як це працює?

Спершу коротко:

  1. отримуєте адресу через сайт
  2. відправляєте за цією адресою листівку
  3. очікуєте отримання листівки
  4. реєструєте отриману листівку в системі

Перший крок - це отримання адреси, за якою ви повинні відправити листівку. Ви отримуєте електронною поштою ідентифікаційний номер листівки - ID (наприклад: UА-789). ID листівки дозволяє ідентифікувати вашу листівку в системі.

Тепер ви повинні надіслати листівку з розбірливо написаним на ній номером ID. Це дозволить одержувачу зареєструвати її на сайті Postcrossing, що робить васнаступним, чия адреса буде видана черговому посткросеру, що бажає відправити листівку.

Ви можете одночасно відправляти до 5 листівок, які знаходяться в дорозі. Щойно одна з ваших листівок буде зареєстрована одержувачем, ви відразу ж можете відправляти наступну листівку. Кількість листівок, які дозволено відправляти одночасно, збільшується залежно від кількості листівок, які ви відправили!

Все ще залишилися питання? Подивіться розділ допомоги або форум.


Translated by the member annapm.