Postcrossing uses cookies to help deliver its services. By using this website, you agree to its use of cookies. Learn more.

About Postcrossing

Learn all about Postcrossing.


Projekts

Šī projekta mērķis ir ļaut cilvēkiem saņemt pastkartes no visas pasaules par brīvu. Nu, gandrīz par brīvu! Galvenā ideja ir tāda, ka, ja jūs nosūtīsiet pastkarti, tad saņemsiet vismaz vienu pretī no kāda nejauši izvēlēta postcrosser’a kaut kur pasaulē.

Kādēļ? Tādēļ, ka gluži tāpat, kā projekta autoram, daudziem cilvēkiem patīk saņemt īstus pasta sūtījumus.
Pārsteiguma brīži, kad saņemsiet pastkartes no dažādiem pasaules nostūriem (par daudziem no tiem jūs droši vien pat nebūsiet dzirdējis) var pārvērst jūsu pastkastīti pārsteigumu lādītē – un kurš gan to negribētu?


 

Kā tas notiek?

Sāksim ar īso versiju:

  1. pieprasiet no tīmekļa vietnes adresi
  2. nosūtiet uz šo adresi pastkarti
  3. gaidiet, līdz saņemsiet pastkarti
  4. reģistrējiet saņemto pastkarti sistēmā.

Pirmais solis ir iegūt adresi, uz kuru sūtīt pastkarti. Tīmekļa vietne parādīs (un nosūtīs uz jūsu e-pastu) cita dalībnieka adresi un pastkartes ID numuru (piem., LV-786). Tad jūs nosūtāt pastkarti šim dalībniekam.

Dalībnieks saņem pastkarti un reģistrē to izmantojot ID numuru, kas norādīts uz pastkartes. Tagad jūs esat nākamais rindā pēc iespējas saņemt pastkarti no cita dalībnieka. Tas, no kurienes pastkarte nosūtīta, paliks noslēpumā!

Vienlaicīgi ceļā var būt līdz piecām pastkartēm, ko esat nosūtījis. Katrreiz, kad jūsu sūtītā pastkarte tiks piereģistrēta, varat pieprasīt jaunu adresi. Jo vairāk pastkartes nosūtīsiet, jo lielāks augs to pastkaršu skaits, kas var vienlaicīgi atrasties ceļā!

Joprojām ir jautājumi? Ielūkojieties palīdzības sadaļā vai forumā.

Translated by the member Andersone.