Postcrossing uses cookies to help deliver its services. By using this website, you agree to its use of cookies. Learn more.

About Postcrossing

Learn all about Postcrossing.


Apie projektą

Šio projekto tikslas yra suteikti žmonėms progą nemokamai gauti atvirutes iš viso pasaulio. Na, beveik nemokamai! Pagrindinė mintis yra ta, kad išsiuntęs atvirutę, bent vieną gausi mainais iš Postcrosser‘io, gyvenančio kažkur Žemės rutulyje.

Kodėl? Nes pasaulyje yra daug žmonių, kuriems, kaip ir pačiam autoriui, patinka gauti tikrą korespondenciją.
Tas nuostabos jausmas, kurį patiriame gaudami atvirutes iš skirtingų pasaulio vietų (apie daugelį iš kurių galbūt nesame net girdėję), gali pakeisti paprastą pašto dėžutę į staigmenų skrynią – ir kam gi tas galėtų nepatikti?


 

Kaip tai veikia?

Pirma, trumpoji versija:

  1. užklausti adreso interneto svetainėje
  2. išsiųsti atvirutę duotam adresatui
  3. sulaukti tau skirtos atvirutės
  4. užregistruoti gautą atvirutę sistemoje.

Pirmas žingsnis yra užklausti kito vartotojo, kuriam tu turi nusiųsti atvirutę, adresą. Į savo elektroninę pašto dėžutę gausi gavėjo adresą bei ID kodą (pvz. LT-100). ID kodas yra unikalus, pagal jį tavo atvirutė atpažįstama sistemoje.

Toliau tu siunti atvirutę duotam adresatui su aiškiai užrašytu ID kodu. Tai leis gavėjui užregistruoti tavo atsiųstą atvirutę Postrossing’o sistemoje, tuo pačiu tu stoji į vartotojų eilę, ir netrukus, tavo adresą gaus kitas vartotojas, užklausęs adreso sistemoje.

Vienu metu tu gali išsiųsti iki 5 atviručių į bet kurią pasaulio šalį. Kaskart, kai tavo atvirutė yra užregistruojama, tu gali užklausti naujo adreso!

Vis dar turi klausimų? Išnagrinėk pagalbos puslapį arba užeik į forumą.

Translated by ksiu and gwantezz.